Postele Liptov

Referencie

> Produkty

Spokojnosť zákazníkov je náš prvoradý cieľ a teší nás Vaša odozva a hodnotenia ktoré nám zasielate prostredníctvom tejto stránky. Dajte nám aj ostatným vedieť, ako ste spokojní s našimi službami a priebehom vášho obchodu. Vďaka vašej odozve sa dozvieme, čo máme na našich službách ešte zlepšiť a čo sa vám na PosteleLiptov.sk páči

referencie autor photo

Vladimír

2023-02-03 09:45:36
Dobrý den, v prvom rade sa chcem podakovat za vyborny prístup.Kupoval som matrace a som velmi spokojný.Od prvého telefonatu výborná komunikácia,ochotný pán čo mi poradil aké matrace budú pre mna idealne. Mal som možnost viac krat si príst poležat a odskúšať,co by mi vyhovovalo. Po mesiaci používania musím napísať,že som maximálne spokojný.Spávam ako v bavlnke.Určite odporúčam túto firmu.
referencie autor photo

Miroslava Nemčeková

2022-05-12 17:23:29
Absolútna spokojnosť od prvého telefonátu až po montáž postele. Požadovala som atypický rozmer-nebol problém. Chcela som "ani mäkký ani tvrdý matrac"- vyrobený bol presne podľa mojich predstáv. Mala som špecifickú požiadavku na farbu poťahovej látky-zohnali. Komunikácia pána Floreka a pani Florekovej veľmi príjemná, empatická a ústretová. Posteľ je krásna, výborne sa na nej spí. Nemám čo vytknúť, ak budem plánovať ďalšiu posteľ, určite sa sem vrátim. Ďakujem
referencie autor photo

Martina Moncoľová

2022-03-01 18:58:08
Dobrý deň, veľmi rada sa pridávam k spokojným zákazníkom pozitívnou recenziou..počnúc ochotnou trpezlivou emailovou..telefonickou komunikáciou až po montáž ochotných milých pánov...posteľ bola robená na mieru a splnila všetky moje očakávania...prepracovanie, kvalita materiálov...krásny výsledok..odporúčať vás budem každému a určite to nebola moja posledná objednávka u vás.Vašej firme prajem veľa úspechov a ďalších spokojných zákazníkov..všetko dobré ...s pozdravom M.Moncoľová.
referencie autor photo

Nataša Kundrátová

2021-12-02 20:44:35
Rada by som sa podelila so skúsenosťou po pol roku užívania postele Marína. Spolupráca s firmou bola veľmi dobrá od začiatku. Zle som zadala umiestnenie rohu na posteli a oni mi to ochotne prerobili. Som im zato veľmi vďačná, pretože posteľ som mohla umiestniť, tam kde som chcela. Spí sa na nej veľmi dobre. Je to taká poctivá práca - materiály aj prevedenie. A posteľ pochádza z môjho milovaného Liptova. Firmu Fline určite odporúčam.
referencie autor photo

Andrea Gabor

2021-08-20 17:22:17
Po mesiaci používania musím napísať, že som maximálne spokojná. Manželská posteľ je kvalitná a nádherne prevedená do každého detailu. Komunikácia s firmou bola bezproblémová a pani čo nám ju prišli zmontovať boli tiež veľmi milí a ochotní. môžem len odporučiť!
referencie autor photo

Ivana Fodorová

2021-04-15 21:44:24
Dobrý deň, chcem sa podeliť s pozitívnou skúsenosťou so spoločnosťou Fline a so všetkými pracovníkmi, s ktorými som prišla do kontaktu. Veľmi ústretový a profesionálny prístup. Spokojná som bola už momentu, kedy sa len začala komunikácia ohľadom možnej objednávky až po záverečnú objednávku a dodávku postele Lili. Všetci, s kým som prišla do kontaktu, boli milí, ústretoví, nevyskytol sa jediný problém. Naviac je to slovenská firma a ja som chcela posteľ od slovenského výrobcu a naozaj ma potešilo, že som našla zrovna túto. Posteľ je veľmi pekná a kvalitná a v každom ohľade spĺňa to, čo som od nej očakávala. Želám veľa spokojných zákazníkov a nech vám práca prináša radosť a samozrejme aj úspech.
referencie autor photo

Eva Daniová

2020-07-20 20:10:16
Postele Liptov majú ľubozvučný názov.A takí sú aj majitelia,priam ľubozvuční.Veľmi trpezlivo brali na vedomie moje ,,výmysly":-)A dokonca mi prezradili aj technológiu,ale to nikomu nepoviem.Posteľ poskladal môj 15 ročný šikovný synko ľahšie ako lego.Ani šrob sa nepohne,všetko pasovalo ako puzzle.Prekvapilo ma,že stľpiky na uloženie roštu boli z dreva a akoby ručne ošmirglované -precízne.Aj keď to tam vo vnútri nieje vidieť.Mám divný pocit,že to tých ľudí baví :-)Predošlú posteľ mi zlomil mladší syn,keď sa cez korona krízu nudili a pomýlili si posteľ s trampolínou.Skoro ma uchytilo od hnevu,tak som veľmi pozorne a zodpovedne prehľadávala internet..Potrebovala som posteľ,ktorej budem dôverovať.Tak si myslím..aha,že Liptov..No toto bude to pravé,podporím našich a aj tie ceny sú stráviteľné pre moje možnosti.Takže bingo dámy a páni..Toto je ,,pani posteľ"Jednu chybu,ale má..Že musím ráno vstať do roboty.Takže ďakujem,za originálnu kráľovskú posteľ vytvorenú podľa priania.
referencie autor photo

Viera Kucháriková

2020-04-29 21:07:50
Dobrý deň, chcela by som poďakovať pracovníkom firmy Fline za skvelú spoluprácu pri výrobe postele zn. Valeria. Už pri zadaní objednávky mi boli ochotní zmeniť parametre postele podľa mojich predstáv, poradili s výberom matraca a roštu. Komunikácia nimi bola na výbornej úrovni a vyrobená bola do 3 dní. Som ňou spokojná, spí sa na nej výborne. Určite túto firmu odporúčam všetkým, ktorí potrebujú vyrobiť postel na mieru. Ďakujem, Kucháriková.
referencie autor photo

Pali Billík

2020-04-20 12:32:00
Dobrý deň, V prvom rade sa chcem poďakovať spoločnosti Fline za profesionálnu ochotu a prístup. S objednaným výrobkom posteľ Laura som spokojný. Posteľ objednaná cez internet - posteľ podľa Vás - a maximálna ochota zo strany predajcu poradiť. Kvalitne prevedená práca a dizajn. Výrobok som objednal aj na základe predchádzajúcej skúsenosti, nakoľko už cca pred 10timi rokmi som mal zakúpenú posteľ Lea T od spoločnosti Fline a bol som s ňou spokojný. Pri predaji bytu si kupujúci žiadali, aby posteľ ostala a teda som sa rozhodol pre kúpu novej. Naozaj môžem len odporučiť.
referencie autor photo

Biba Rociakova

2019-11-23 14:20:51
Najväčšia spokojnosť s kvalitou , mame od Vás už 3 výrobky, maximálne pohodlie, super sa udržiavajú a spíme ako v perinke *****
referencie autor photo

Lubica Farbulova

2019-11-22 17:06:26
Firma Fline - hlavne jej pracovnici su velmi ochotny a komunikativny....vychadzaju zakaznikovi k jeho spokojnosti. Som velmi spokojna z ich vyrobkom podla mojho zelania, vyhoveli mi a konzultovali aj viackrat so mnou. Velmi pekne dakujem a prajem im vela uspechov. Lubica Farbulova.
referencie autor photo

Božena Krasňanská

2019-11-20 18:48:57
Dobrý deň. Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať firme FLINE Liptovský Mikuláš za vysoko profesionálny prístup k našej objednávke. Jedná sa konkrétne o manželskú posteľ MATEA II.Hlavne za ochotu a ústretovosť pani majiteľke aj pánovi majiteľovi. Boli sme maximálne spokojní. Môžeme len odporučiť. Krasňanská.
referencie autor photo

Adriana Štefanová

2018-06-13 21:30:47
Dobry den.možem len odporučiť firmu Fline Liptovsky Mikulaš.pán majitel bol milí,ustretoví a s pohovkou Zoša som spokojná,vrelo odporučam.prajem tejto firme Fline vela spokojních zákaznikov akím som aj ja.s pozdravom. Adriana Štefanová.
referencie autor photo

Mária Strakovás

2018-02-16 12:23:09
Dobrý deň, radi by sme sa podelili o svoju skúsenosť s produktom firmy FLINE Liptovský Mikuláš, konkrétne s francúzskou posteľou zn. MONIKA ktorú sme si pred časom zakúpili. Posteľ nám roky slúžila k spokojnosti v bezchybnom stave a po životnosti sme sa ju rozhodli demontovať. Odkrytie jadra nás prekvapilo v najlepšom slova zmysle, keďže nám umožnilo pohľad na poctivo odvedenú svedomitú prácu, použité kvalitné drevo, nespočetne veľa spojovacieho materiálu a neporušené čalúnenie. Vedenie spoločnosti a jeho zamestnanci si zaslúžia obdiv, srdečné poďakovanie až vyznamenanie za svedomitú prácu zhmotnenú do produktov, ktoré okrem účelu robia ľudom nielen radosť ale potvrdzujú aj skutočnosť, že poctivé remeslo na našom Slovensku ešte nevymrelo a doteraz ju na výnimočnej úrovni reprezentuje spoločnosť FLINE. Do budúcna želám spol. FLINE len to najlepšie. S pozdravom, Mária Straková.ss

Napíšte nám hodnotenie

Rady a tipy
Postele Liptov
icona doprava postele liptov Doprava
na väčšine územia SR
icona postele montaz Montáž
po dohode
oprava a servis icona Servis
záručný aj pozáručný
konzultacie postele icona Konzultácie
info@posteleliptov.sk
Referencie
fline logo small goldline logo small
Top